Uczucie kłucia pod prawą pachą - co to może być?

Mam prawie 30 lat, pracuję fizycznie. Od pewnego czasu mam takie uczucie, jakby mi ktoś wbijał szpilkę pod pachę. Boli a czasami mam uczucie jakby coś tam pękało. Co to może być? Proszę o radę.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Podany opis nie jest wystarczający dla postawienia rozpoznania. Dolegliwości są na tyle niecharakterystyczne, że potencjalnych przyczyn może być bardzo wiele. Wskazana jest zatem wizyta u lekarza rodzinnego, który przeprowadzi dokładny wywiad lekarski -u zupełni charakterystykę objawów oraz zbada Pana, co również pomoże w postawieniu właściwej diagnozy.

Niezbędne okazać się może wykonanie odpowiednich badań dodatkowych i/lub przeprowadzenie konsultacji specjalistycznych.

Pozdrawiam