Uczucie niepełnego oddania moczu u 20-latka

Od ponad miesiąca mam problem z pęcherzem;po oddaniu moczu czuję jakby był niecałkiem opróżniony. Do tego czuję ciągłe,lekkie parcia na mocz,nawet jeśli oddam moczu niewiele.Po wizycie u urologa:mocz,krew dobre,prostata bez zmian,było robione usg i wykryto tylko niewiele piasku nerkowego.Zażywałem Monural przez ostatni tydzień,nastąpiła lekka poprawa,lecz teraz czuję jakby znowu wracało.Pół roku temu były podobne objawy,które pojawiły się nagle,i zniknęły po 2tyg.Do tego problemy żołądkowe.

Proszę stosować systematycznie leki jak zalecił urolog. Być może potrzeba czasu, aby dolegliwości powoli ustąpiły. W razie braku efektu po miesięcznym stosowaniu leku radzę ponownie skonsultować się z urologiem. Być może konieczne okaże się wykonanie badania specjalistycznego czyli uroflowmetrii (badanie cewkowego przepływu moczu). O wszystkim musi zadecydować urolog prowadzący.