Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacja układu moczowego a częstomocz

Od trzech tygodni mam częstomocz, chodzę do toalety co parę sekund i minut, mocz prawidłowy nic nie wykryto, dostałem skierowanie na usg, czy to pomoże? mogę mieć operację układu moczowego? urofuralginium w tabletkach mi nie pomogło, ale to jest nie do zniesienia, że spędzam w toalecie czas piętnaście razy dziennie :(
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

USG układu moczowego może wiele wyjaśnić. Wyjaśnić p[przyczyny dolegliwości. Poza tym być może uroflowmetria czyli badanie cewkowego przepływu moczu. Oczywiście o dalszym postępowaniu powinien najlepiej zadecydować urolog.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy