Uczucie parzenia skóry

dzień dobry chciałem sie zapytać o co tu chodzi skóre mam ładna gładziutka a mimo to mam uczucie parzenia mnie skóry nie rozumiem co to może oznaczać? coś mnie uczula czy co?dodam, że nie pije alkoholu i gazowanych napoji od miesiąca i nie jem sera żółtego i słodkich rzeczy!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.