Uczucie pełności i przejedzenia a ryzyko ciąży

Mam 19 lat. Od 3 dni w brzuchu odczuwam uczucie pełności i przejedzenia, choć jem ciągle tak samo. Boję się, że mogę być w ciąży. Bawiłam się z chłopakiem i jego sperma wylądowała na moim pośladku. Mam pewność, że nie dotarła bezpośrednio do pochwy. Wycierając już prawie suchy pośladek przez wypadek przetarłam chusteczką pochwę. Nie współżyłam nigdy seksualnie, lecz boję się, że plemniki mogły dostać się do macicy. Dodam, że nie miałam dni płodnych. Czy to może być ciąża?

Magdalena StusiĹska

W opisanej sytuacji prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest bardzo znikome- więc raczej te objawy wynikają z Pani stresu i zdenerwowania.