Uczucie pieczenia penisa i biały nalot

witam od pewnego czasu mam problem z penisem piecze mnie i problem z naciagnieciem skóry jest caly bialy w srodku myje go co dwa dni czasem co jeden nic mi nie przechodzi wczesniej nie mialem takich problemów dopiero jak użylem nowego zelu do kapanianastapily wlasnie te objawy nie moge isc do lekarza poniewaz nie mam ubezpieczenia czy jest jakis sposob zeby to przeszlo lub leki które moge kupic z góry dziekuje za odpowiedz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to infekcja grzybicza? Może Pan spróbować smarowania np clotrimazolum.
Pozdrawiam