Uczucie pieczenia w pochwie po wytrysku podczas stosowania Kontracept

Witam, Moja dziewczyna zaczęła stosować pigułki antykoncepcyjne (Kontracept) jakieś 3 mieś temu. Nasz problem polega na tym, że gdy dojdę w niej ona odczuwa straszne pieczenie wewnątrz pochwy i podczas oddawania moczu po stosunku również piecze. Osłonowo bierze Asecurelle . Jej ginekolog powiedziała, że jest to wina złego nawilżenia -oczywiście jest to wykluczone ponieważ jest zawsze nawilżona. O higienę dbamy. Co może być tego przyczyną? Jak sobie z tym radzić? Uczulenie na nasienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się ponownie do ginekologa i Pan do urologa. Być może jest to infekcja. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.