Uczucie potrzeby wytrysku i masturbacji

Mam pytanie czy bo się niepokoję o siebie. Dojrzewam i mam dziwne myśli sny i chęć nie ustannego wytrysku i masturbacji czy to normalne dla nastolatka na dodatek swędzi mnie ciągle moszna ale na tep pytanie otrzymałem odpowiedź 2 tygodnie temu . I mam problem z wytryskiem czasami normalny biały lepisty a czasami mało przezroczysty śluz niewiem i nie miałem jeszcze polucju nocnych tylko po masturbacji miałem wytrysk . Mam pytanie czy takie myśli zachowania i sperma jest normale od 1 wytrskuwarjuj
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, może to być normą, jednakże jeżeli u Pana takie myśli tak niepokoją zalecałbym udać się do psychologa celem oceny problemu i znalezienia odpowiedniego rozwiązania. Pozdrawiam

0

Nie pisze Pan o jakie dziwne myśli i sny chodzi, dziwne - to zbyt ogólne określenie.
Jeśli niepokoi Pana kilka spraw, zarówno związanych z psychiką, jak i z cielesnością, to może najlepiej byłoby odwiedzić lekarza?
W Bydgoszczy jest p.dr Fronczek. Tak chyba byłoby najprościej i najrzetelniej.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy