Uczucie przechodzenia prądu w oku

Witam mam 17 lat. Czuję jakby mi prąd przechodził w głowie od lewego oka. Wspominam o oku bo od tygodnia zaczęłam inaczej widzieć. Dodam ze od roku mam męty ale widziała normalnie teraz mam wrażenie jakiegoś podświetlenia. Czy czegoś. Widzę np. ruch ręki i widzę zaraz taki jakby 'cień' tej reki Tak samo jest jak chodzę patrze na przedmioty. Jak chodzę mam wrażenie że ucieka mi podłoga czy trawa. Takie trochę 3d.

Witam serdecznie,
Niestety porada przekracza możliwości naszego forum. W Twoim przypadku konieczna jest wizyta u okulisty, który zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi specjalistyczne badania.