Uczucie ucisku oka i zamglone widzenie

Od kilku lat borykam się z problem lewego oka a mianowicie mam wrażenie szczególnie rano jakbym nie mógł otworzyć oka bo jest... nie wiem uciskane na około i tarło o tą powierzchnie uczucie mógłbym porównać tego kiedy do oka dostaję się woda muszę kilka razy poruszać nim wtedy trochę ustępuję prawe oko mam ok. odczuwam też że na lewe trochę widzę przez mgłę byłem na badaniu okulistycznym i nic. Dodam że oko czasem pobolewa od tyłu po boku i od góry. Taki stan z tym tarciem że tak to nazwę jet te

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. proponuję ponownie udać się do okulisty lub lekarza neurologa.