Zamglone pole widzenia, zapalenie spojówki i ból oka

Witam. Od jakiegoś czasu mam problemy z lewym okiem, mianowicie pojawiło sie zamglenie obrazu, efekt "halo" jesli chodzi o światło, zapalenie spojówki i Twardowski oraz ból oka przy poruszaniu gałką ocznom. Okulista przepisał krople ( oftaquix, bepanten eye oraz maść maxitrol ). Po tygodniu sytuacja sie poprawiła, ale dzisiaj ponownie pojawiły sie w/w objawy. Mam pytanie : czy wysiłek fizyczny (siłownia) moze mieć na to wpływ? Czy w takiej sytuacji należy unikać siłowni?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje unikać siłowni na ten moment i koniecznie ponownie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.