Uczucie ucisku w barku i ramieniu, ucisk w łydce i ból kolana

Witam od kilku miesięcy męczą mnie dolegliwości typu uczucia ucisku w prawym barku i ramieniu oraz wrażenie braku odczuwania tejże reki, oraz ucisk w prawej łydce lub czasami ból kolana i pięty przy stawianiu kroków. Często rano budzę się odrętwiały. Miałem robione badania krwi oraz EMG prawej reki, oba badania wyszły w normie. Co to może być?

Piotr Pilarski

Może to mieć związek z patologią w obrębie kręgosłupa. Sugeruję wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.