Uczucie ukłucia w kolanie po rekonstrukcji ACL

Dzień dobry, jestem 2 tygodnie po rekonstrukcji ACL. Od tygodnia mam rehabilitacje w szynie (uzyskałem zakres ok 70 stopni), teraz chodzę w ortezie (ustawiona na 50 stopni) i o kulach, zacząłem delikatnie obciąć stopę, od czasu do czasu (nie zawsze) czuję "ukłucie" w środku w kolanie, np przy prostowaniu co może być przyczyną takiego stanu?

Aleksander Ropielewski

Takie ukłucia mogą być związane z procesem gojenia, procesem rehabilitacji lub świadczyć o powikłaniu pooperacyjnym. Nie mam możliwości przeprowadzenia badania klinicznego, aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję zapytać rehabilitanta lub lekarza wykonującego zabieg.