Uderzenia gorąca i zimna, potliwość oraz zachcianki żywieniowe w okresie klimakterium

witam. zapewne jestem w okresie klimakterium mam 44 lata uderzenia gorąca albo zimna. nie mam siły poce sie.....jem jakbym była wciazy raz dżem raz ogorka az zaczęłam sie obawiac. czy to normalne?

Dzień dobry!

Każdy człowiek może nieco odmiennie reagować w tak przełomowych momentach życia. Podobnie - nie każda kobieta w ciąży ma zachcianki, ale część z nich zauważa u siebie taki objaw.
Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem i/ lub endokrynologiem.

Pozdrawiam!