Uderzenia gorąca zmieniające się z uczuciem zimna

Zdarza się, że mam uderzenia gorąca, czasem też mam, że raz na dwa miesiące łapie mnie zimno i jest mi ciągle zimno.. nie da sie z tym nic zrobic, nic nie pomaga na to, mam temp poniżej 36 stopni, raz mialam nawet 34 z czyms. a potem po kilku dniach z dnia na dzien to mija, co to jest? Do jakiego lekarza sie zgłosić kiedy wszystkie wyniki mam dobre? Cwicze codziennie od kilku miesiecy po 2h, jem tez dobrze.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy mogą sugerować zaburzenia hormonalne. Wskazana konsultacja endokrynologiczna.