Temperatura ciała poniżej normy i zimno ciała

Czasem tak mam, że raz na dwa miesiące łapie mnie zimno i jest mi ciągle zimno.. nie da sie z tym nic zrobic, nic nie pomaga na to, mam temp poniżej 36 stopni, raz mialam nawet 34 z czyms. a potem po kilku dniach z dnia na dzien to mija, co to jest?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zaburzenia termoregulacji. Sugeruję zgłosić się do endokrynologa celem diagnostyki potencjalnych zaburzeń hormonalnych.