Spadek temperatury po wysiłku fizycznym

Witam .Mam na imię Wioletta,Mam pytanie czy temperatura ciała poniżej 33 stopni,jest normalna.Zazwyczaj miałam niską temperaturę poniżej 36.Odczuwam wówczas zimno i nie mogę się rozgrzać.Taki spadek temperatury mam najczęściej po wysiłku fizycznym.

Piotr Pilarski

Tak niska temperatura ciała nie jest normalna. Może sposób pomiaru jest nieprawidłowy. Sugeruję zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.