Problemy z utrzymaniem temperatury ciała

Moja temperatura ciała od jakiegoś czasu jest pomiędzy 35.5 -36 stopni dlatego jest mi zimno tylko w okresie zimowym nawet w domu gdy temperatura wynosi 20 stopni w okresie letnim problem zanika

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można ocenić czym mogą być spowodowane zmiany. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można ocenić odpowiednie postępowanie.