Niska temperatura ciała u 27-latki

witam,moje pytanie dotyczy temperatury ciała.mianowicie od długiego już czasu(można powiedzieć,że od paru lat) moja temperatura ciała wynosi 34/35 stopnie.temperatura mierzona dobrze termometr dotyka skory,czas tez nie jest za krótki.czym może być to spowodowane?czy jest to może objaw jakiegoś schorzenia?pozdrawiam.

Witam. Jeśli taka temperatura utrzymuje się przewlekle raczej nie ma Pani powodów do niepokoju. Warto jednak ocenić funkcję tarczycy i zweryfikować czy nie mamy do czynienia z jej niedoczynnością.