Pomiar ciśnienia i niska temperatura ciała u 32-latka

Witam, Mam pytanie. Mam 32 lata i moje cisnienie, mierzone czesto zawsze jest w granicach 135 do 150/107 do 110 (od lat) Poza tym moja temperatura ciala jest w granicach 35 stopni (na termometrze czesto pojawia sie 34.3 ale gdzies czytalem, ze trzeba troche dodac stopni bo termometry potrafia zanizac temperature). Nie mam zadnych bolow glowy, czuje sie w miare ok, no moze ciagle zmeczony. Czy cos powinienem pojsc do lekarza- jakiego? Moja dziewczyna mnie wysyla ale nie wiem czy to potrzebne?

Proponowalabym skupic sie na pomiarach cisnienia terniczego oraz tetna rano i wieczorem, przez 14 dni z tymi pomiarami pojsc do lekarza rodzinnego. Remperatura nie stanowi problemu