Niska temperatura ciała u 77-latki

Witam. Od okolo dwu lat mam bardzo niska temperature ciala 34.5 .35.4.Nie czuje sie zle,ale nie mam sil tak jak wowczas ,gdy temp.wynosila 36,6,czy nieco mniej..Martwie sie czy to nie ma wplywu na serce i caly organizm. Mam takze pytanie,czy picie okolo litra wody ,a czasem mniej ma wplyw na wzrost cisnienia krwi i tachycardie. Stres powoduje u mnie kompletne zachwianie rownowagi organizmu. Biore Beto ZK 25 ,relanium czasem 2.5 na ogol 5 mg. Dziekuje za porade Z powazaniem

Witam

niższa temperatura ciała przy braku jakichkolwiek objawów patologicznych nie jest powodem do niepokoju.

Picie wody będzie powodowało zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi poprzez zwiększenie objętości łożyska płynowego.

Pozdrawiam,
lek. A. Witkowska