Uderzenia gorąca, niska temperatura ciała, brak okresu

Mam 19 lat. Miewam uderzenia gorąca, niską temp. ciała, teraz spóźnia mi się okres. Wątpię, że jestem w ciąży. Rok temu miałam podobne objawy i straciłam okres na 2 miesiące, ginekolog wywołał mi go luteiną. Jednak te uderzenia gorąca nie dają mi spokoju, lekarz rodzinny mi powiedział, że jestem za to za młoda, zrobiłam wszystkie wyniki i wyszły dobre. Skąd to może być? Czy powinnam isc z tym do ginekologa?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przyczyn Pani dolegliwości może być wiele dlatego koniecznie proszę się wybrać do ginekologa, który zbada Panią i ewentualnie zleci badania dodatkowe. Pozdrawiam