Uderzenia gorąca i brak miesiączki u 19-latki

Mam 19 lat. Zawsze miałam regularną miesiączke. Rok temu straciłam miesiączke na 2 miesiące, została wywołaną luteiną, usg wyszlo dobre. Teraz po roku gdy wróciły uderzenia gorąca znów nie mam miesiączki (dopiero w pon. ide sie zapisac do lekarza) Czy w takiej sytuacji mogę miec dni płodne bez miesiączki? jak to liczyć? skoro ostatnią miesiączke mialam 6 maja.

Kiedy nie ma cyklu miesiączkowego nie można mówić o dniach płodnych i niepłodnych. Należy stale zabezpieczać się przed ciążą.Wskazana diagnostyka hormonalna i USG narządu rodnego.