Silne uderzenia gorąca, mdłości, bóle pochwy

Byłam u ginekologa ponieważ mam przed miesiączką silne uderzenia gorąca, mdłości i bardzo sie denerwuje a podczas niej bolą mnie wargi sromowe. Lekarz mnie nie badał, ponieważ stwierdził, ze badania niedawno były robione, tylko powiedział, że napięcie przed miesiączkowe i dał tabletki Teenia, jeszcze nie stosowałam, bo czekam na miesiączke, ale czy to normalne, że bez badań przepisał mi lek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przed wypisaniem tabletek nie jest konieczne wykonywanie badań laboratoryjnych. W razie wątpliwości proszę udać się na ponowną wizytę.