Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mdłości po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych Teenia

pierwszy raz w zyciu biore tabletki antykoncepcyje (Teenia) Lekarz przepisał mi je z powodu napięcia przed miesiączkowego, uderzeń gorąca. Jestem po 3 tabletkach i wszystko jest okej, ale mam straszne mdłości po nich oraz nadal mam uderzenia gorąca, co robić?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane działaniami niepożądanymi tabletek. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy