Uderzenie się w dolną część głowy a konieczność wizyty u lekarza

Witam, wczoraj dość mocno uderzyłam się w tylną, prawą, dolną cześć głowy. Chciałam usiąść na krześle, ale zapomniałam, że było one złożone. Uderzyłam głową w drewno, co spowodowało, że w miejscu uderzenia mam bolący przy dotykaniu guz. Ponad rok temu miałam TK i MRI głowy - bez zmian. Nie wiem czy powinnam udać się z tym do lekarza...? Proszę o odp.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
jeżeli nie straciła Pani przytomności, nie występują objawy zawrotów głowy, wirowania, podwójnego widzenia, zaburzenia mowy, oczopląs czy inne niepokojące objawy neurologiczne- raczej nie ma konieczności konsultacji z lekarzem. Jesli jakiś objaw z powyższych wystąpi należy udać sie do lekarza.