Układ komorowy położony prawidłowo, jego szerokość w normie

Witam proszę o interpretację wyniku USG córki 8 tygodni: Układ komorowy położony prawidłowo, jego szerokość w normie. Niewielkiego stopnia asymetria komor bocznych- lewa szersza. Mozgowie bez zmian ogniskowych. Przestrzenie podoponowe nieposzerzone do 3mm.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze wymagana jest dalsza obserwacja nic więcej w tym.momencie nie można powiedzieć.