Czy te wyniki u synka oznaczają wodogłowie?

Proszę o interpretację wyników? Czy to wodoglowie? Synek ma 7 miesięcy. Obwod glowy 45 cm. Rezonans glowy będziemy wykonywać za kilka dni. Przestań przymozgowa nieco szersza 0 szerokości 5,5 do 7,5mm (wymiar czaszkowo-mozgowy) Poszerzona przestrzeń miedzypokulowa obecnie do 11mm Układ komorowy nadnamiotowy porzezony, symetryczny. Rogi czołowe komor bocznych-prawy szer 14mm lewy 12mm. Wskaźnik evansa 39.5%. Komora III szerokości do 10mm(nieco poszerzona).Komora IV nieposzerzona. Sploty naczyniaste hiperechogenne, jednorodne, symetryczne, bez zmian ogniskowych. Poza tym tkanki mozgowia o budowie odpowiedniej do wieku, bez zmian ogniskowych. Ciało modzielowate prawidłowe. Przepływy naczyniowe przez tętnice przednia prawidłowe RI =0.66.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza neurologa dziecięcego , wskaźnik Ewansa może wskazywać lecz sadze ze badanie rezonansu będzie dokładniejsze co będzie wiążące co do diagnozy