Układ komorowy położony symetrycznie, obustronnie znacznie poszerzony z balotującymi echami w świetle
Proszę o interpretacje mojej córki urodzonej w 37 tygodniu. Układ komorowy położony symetrycznie, obustronnie znacznie poszerzony z balotującymi echami w świetle oraz najpewniej z przegrodami w obrębie rogu czołowego i trzonu lewej komory bocznej. Wskaźnik Evansa 0.5. Komora III szerokości 10mm. Patologicznych zmian ogniskowych w istocie białej okołokomorowej w badaniu USG nie uwidoczniono. Szczelina międzypółkulowa szerokości 6mm. Przestrzenie płynowe na wysokości płatów czołowych nieposzerzone

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wynik badania powinien ocenić neurolog konfrontując go z badaniem klinicznym