Unaczynienie brzeżne, miąższ nieco niejednorodny o obniżonej echogeniczności

Witam Proszę o interpretację wyników i pomoc Tsh-0,98,ft4 17,7,ft3 4,6,mak 5,tak 20,Wit d3 27(30_80)wapń w Surowicy 9,8(8,6-10,20)magnez 2,0,potas 4,37,pth 13,1 (15-65)fostafaza alkaliczna 44(35-104).usg tarczycy-guzek 6mm unaczynienie brzezne,miaz nieco niejednorodny o obniżonej echogenicznosci. 2 lata temu sugerowali mi nerwicę bo miałam objawy typowe dla nerwicy. Teraz mam skierowanie na biopsje i prawdopodobnie niedoczynność przytarczyc.jak to leczyć ?wapń Wit d3 taka receptę dostalam.dz

Wykonanie biopsji pozwoli na postawienie diagnozy, natomiast poza włączonymi lekami oceniana będzie przez lekarza funkcja gruczołu tarczowego i włączane leczenie. Proszę stosować się do zaleceń lekarza.