Unaczynienie w częściach zewnętrznych i niewielkie w centralnych

Od 1,5 roku węzeł pachwinowy raz się powiększa, a raz zmniejsza. ( po powiekszeniu staje sie czerwony i boli, ostatnio byl cieply). Usg wykazało: hipodechogeniczna zmiana ogniskowa, wymiary: dl 28mm, gr max. 6 mm. Unaczynienie w czesciach zewnetrznych i niewielkie w centralnych. Dodatkowo w tej okolicy co najmniej cztery hiipoechogeniczne wezly chlonne dl do 13 mm. Zrobiłam bac: komórek podejrzanych nie znaleziono, zmiany łagodnej, zapalno resorbcyjnej. Moje pytanie: co robić? Wierzyć bac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.