Upławy, pieczenie w pochwie i opóźniony okres
Witam. W tym miesiącu dostałam okres 5 dni wcześniej niż powinnam. Do tego trwał on 2 dni i występował w postaci brązowego plamienia. Od jakiegoś czasu mam upławy i uczucie pieczenia i dyskomfortu w pochwie. W niedalekiej przyszłości muszę iść na badanie USG. Ostatnie badanie wykazało kilka pęcherzyków w jajnikach oraz złe ułożenie jajników. Proszę o wskazanie możliwej diagnozy.

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Występowanie brązowego plamienia, upławów i pieczenia okolic intymnych najprawdopodobniej wskazuje na infekcję dróg rodnych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie.