Upławy po usunięciu resztek lożyska

Witam. W miniony piatek usunieto u mnie resztki lozyska, ktore byly w stanie zapalnym. Na nastepny dzien po operacji ( mino podania antybiotyku i.v.) dostalam goraczke ponad 40C i musialam sie ponownie udac do szpitala, dzie po jednorazowej infuzji antybiotyku goraczka calkowicie ustala. Dostalam antybiotyk i. v. dozylnie i na 3 dziec wyszlam do domu. Aktualnie biore Augumentin. Niepokoi mnie barwa uplawow ktore stanowia mieszanke krwi oraz sluzu. Czy to nadal zapalenie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występujące upławy mogą być spowodowane infekcją. Jeśli dolegliwości nie ustąpią po zastosowanym leczeniu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.