Uprawiałam seks przerywany. Czy mimo to mogę być w ciąży?

Mam problem!

19 stycznia 2010 roku urodziłam synka! Pierwszy okres po ciąży dostałam w kwietniu! Ostatni raz dostałam okres 15 września 2010 roku! Można powiedzieć, że miałam zawsze je regularne. Po 30 dniach zawsze dostawałam i powinnam następny dostać 15 października, ale do dzisiaj nie dostałam!
Chciałam zaznaczyć, że uprawiałam seks przerywany! Po tym, jak dostałam okres 15 września współżyłam od 5 do 7 października! Czy mogę być w ciąży? 17 października zrobiłam test, ale wyszedł negatywny. Co mam zrobić?
Proszę o radę

Witam serdecznie,

W przypadku 30-dniowych cykli dni płodne przypadają pomiędzy 10 a 19 dniem cyklu. Stosunki płciowe miały miejsce pomiędzy 21 a 23 dniem cyklu, czyli w trakcie dni niepłodnych. Należy jednak pamiętać, że podczas dni niepłodnych można zajść w ciążę, jest wówczas mniejsze ryzyko ciąży, ale nadal istnieje.

We wczesnej ciąży test ciążowy może być negatywny. Należy powtórzyć test za 3-4 dni. Jeżeli wynik będzie nadal negatywny, a miesiączka się nie pojawi, proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam