Uraz kolana a szyta chrząstka i łąkotka przyśrodkowa
Witam, Pare dni temu wywróciłam się i uderzyłam kolanem o ściane. Kolano miałam 2 razy operowane m.in szytą chrząstke, szytą łąkotke przyśrodkową. Byłam u lekarza i stwierdził, że mam bardzo mocne stłuczenie oraz wykonał usg. Kolano boli mnie mocniej niż na początku, odczuwam również ból tam gdzie miałam szytą chrząstke, kolano jest bardziej spuchnięte, gdy chodze cos mi strzela oraz trzaska w kolanie. Prosze o pomoc.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez oceny kolana w badniu oraz dodatkowych informacji odnośnie stanu klinicznego nie potrafię udzielić pomocnej odpowiedzi. W opisanej sytuacji sugeruję kontakt z lekarzem operującym.