Uderzenie kolanem o ścianę

Witam, Pare dni temu wywróciłam się i uderzyłam kolanem o ściane. Kolano miałam 2 razy operowane m.in szytą chrząstke, szytą łąkotke przyśrodkową. Byłam u lekarza i stwierdził, że mam bardzo mocne stłuczenie oraz wykonał usg. Kolano boli mnie mocniej niż na początku, odczuwam również ból tam gdzie miałam szytą chrząstke, kolano jest bardziej spuchnięte, gdy chodze cos mi strzela oraz trzaska w kolanie. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.