Uraz mechaniczny penisa - czy wpływa na płodność?

Gdy byłem mały, bawiąc się zahaczyłem członkiem (znaczy się górną częścią penisa - żołędzią - o drut). Nie pamiętam, co dokładnie było z tym robione, ale mam małą bliznę ok. 0,5 mm (jest już prawie niewidoczna). Teraz jestem starszy i zaczęło mnie to interesować. Czy mogę być przez to bezpłodny?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
Zasadniczo urazy mechaniczne żołędzi prącia, które nie powodują zaburzenia wzwodu, nie powinny wpłynąć na płodność. W razie jakichkolwiek wątpliwości, oceny funkcji penisa powinien dokonać specjalista urolog.
Pozdrawiam.