Uraz palca podczas gry w piłkę

graliśmy na wf w piłkę nożną stałam na bramce Chwyciłam piłkę do rąk a dziewczyna kopnęła mi w palec pojechałam na SOR Dokładny opis na karcie informacyjnej Zniekształcenie obrysów palca II lewej ręki z bolesnością palpacyjną zwichnięcie palca II ręki lewej w stawie międzypaliczkowym bliższym. założyli szynę aluminiową Dzisiaj mijał tydzień od założenia tej szyny pojechałam do chirurga zdjął opatrunek poruszał palcem i powiedział żeby codziennie tak nim ruszać Czy nie za wczas ściągnął szynę?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jeśli lekarz uznał, że można już zdjąć szynkę nie ma powodów do niepokoju. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami chirurga. Oczywiście rehabilitacja nie powinna być zbyt gwałtowna - należy ją rozpocząć od delikatnych, ostrożnych ruchów.