Uraz więzadeł w pachwinie udowej

Mam uraz wiezadel w pachwinie udowej, jeszcze z okresu wakacji. Niedawno znowu zaczalem odczuwac bol, a w zwiazku z inna rehabilitacja musze wiedziec w jakim stanie sa te wiezadla teraz. Czy badanie usg bede mogl przeprowadzic za darmo jesli powiem o bolu w pachwinie lekarzowi czy zwyczajnie skieruje mnie na platne badanie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej będzie Pan mógł wykonać USG w ramach NFZ, tj. bezpłatnie. Proszę jednak pamiętać, że skierowanie na takie USG może Panu wydać specjalista ortopeda.