Jak leczyć się z uzależniania od Mefedronu?

jestem uzalezniony od mefedronu z czym wiaze sie rowniez hazard, jestem swiadom zagrozenia mojej przyszlosci spowodowanej tymi uzaleznieniami, dlatego chcialbym cos zmienic. Poszukuje terapii indywidualnej w warszawie lub najlepiej w podwarszawskim jozefowie i okolicach. Chcialbym sie spytac czy rozmowa indywidualna z psychoterapeuta zawsze jest platna? jesli tak to jakie mniej wiecej koszty zwiazane sa z kazda wizyta? Bylbym wdzieczny za przyblizenie mi informacji o terapii indywidualnej.

Witam , jak najbardziej powinien Pan podjąć leczenie. Zwykle lepiej jest pracować równocześnie indywidualnie i grupowo, jednak odpowiadając na Pana pytanie- może Pan podjąć spotkania indywidualne ze specjalista psychoterapii uzależnień, jeśli ten po wizycie diagnostycznej także podejmie się tylko pracy indywidualnej. Może Pan takie spotkania podjąć prywatnie wtedy koszt sesji od 45-60min to ok 80-120zł, raz w tygodniu lub max raz na dwa tygodnie, lub w ramach NFZ bezpłatnie w Porani Leczenia Uzależnień, która ma kontrakt z NFZ. Pozdrawiam serdecznie.