USG Doppler w 36-tygodniu ciąży
Witam. Mam pytanie dotyczące wyniku z USG dooplerowskiego. Mianowicie co oznacza MCA PI- 1,1 (dolna granica normy). Dodam że to 36 tydz ciąży.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest zapoznanie się z całością wyników. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.