Ustalenie wieku ciąży u 32-latki
Witam. Proszę o podpowiedź w kwestii ustalenia wieku ciąży; cykle mam niestety bardzo nieregularne i raczej długie. Ostatnia miesiączka to 7.10; podczas badania usg wczoraj lekarz stwierdził, że to ciąża 2-3 tygodniowa, że ledwie widać pęcherzyk. Test Beta z dzisiaj wskazał poziom 11 476; który może być zatem najbliższy prawdy tydzień ciąży? dziękuję serdecznie za odpowiedź

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Ciężko jest określić tydzień ciąży na podstawie samego wyniku HCG. Proponuję z powyższym wynikiem udać się ponownie do lekarza ginekologa.