Usunięcie jajnika a bolesność głowy i podbrzusza

Witam miesiac temu mialam wyciety jajnik wraz z torbiela wczoraj dostalam miesiaczke bardzo zle sie przez nia czuje boli mnie glowa cale podbrzusze nigdy tak nie mialam jest mi nie dobrze czy to jest normalne po takiej operacji rowniez mam pytanie ile moge byc na zwolnieniu lekarskim bo powiem szczerze ze niezbyt dobrze sie czuje mam uderzenia goraca nie moge spac mam wzdecia rowniez zaparcia no i ogolne zle samopoczucie dziekuje za odpowiedz jestem juz miesiac na l-4

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza prowadzącego. Na zwolnieniu jeżeli są wskazania można być 180 dni, potem komisja lekarska ZUS.