Osłabienie po usunięciu torbieli jajnika

Witam. Miesiac temu przeszlam operacje wyluszczenia torbieli na obu jajnikach. Teraz zniw wykryto u mnie torbiel na lewym jajniku. Wlaczono hornonoterapie,przyjmuje Duphaston Diclofenac GSK (czopki w razie bolu) i czekam na miesiaczke by zaczac przyjmowac Microgynon (hormon antykoncepcyjny). Czuje,ze moj organizm jest oslabiony,szybciej sie mecze w codziennych rutynowych pracach,mam napady uczucia goraca,mdlsci. Wzyte kontrolna mam juz w srode. Cisnienie 143 na 94 serce 100 powiadomic ginekolog

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie. co do nadciśnienia proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Oczywiście proszę wszystko powiedzieć i powiedzieć o wszystkich przyjmowanych leków.