Wyłuszczenie obustronnych torbieli jajników

Witam.W 26.11.14 przeszlam operacje tradycyjna wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika,prawy8cm,lewy6cm krwotoczna.Po miesiacu na lewym jajniku odnowilo sie,zlecono antykoncepcje.Od tej operacji mam klopoty ze zdrowiem,czesto mdleje,jestem senna,zatwardzenia z bolem brzucha,czeste nawracajace bole brzucha,zoladka,nadbrzusza,nudnosci,wymioty.TSH,gastroskopia,morfologia,TK glowy ok.Omdlenia zdazaja sie kilka razy w miesiacu.Ide niedlugo do chirurga,czego moge sie spodziewac? Dlaczego tak jest.?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, być może konieczne jest odstawienie antykoncepcji. Sądzę, że warto także przede wszystkim udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.