Wyłuszczenie torbieli obustronnych jajnika metodą tradycyjną

Witam.Pol roku temu przeszlam operacje metoda tradycyjna wyluszczenia torbieli obustronnych jajnika. Od tamtej pory mam nawracajaca niedokrwistosc,po suplrmentacji zelazem znika ale po czasie znow czuje ze jest cos nie tak. Mam stany przed omdleniowe,najczesciej rano i przy wysilku,rany w kacikach ust,zmeczenie itp. A jem wszystko to co nalezy,jestem juz zmeczona tym ciaglym stanam,nie da sie fubkcjonowac kiedy wstaje o 5 do pracy,czuje ze zemdleje gdy rozczesuje wlosy i takie stany co chwila.

Radziłbym w tej sprawie udać się na konsultację do hematologa - trzeba konkretnie ustalić przyczynę niedokrwistości po odpowiednich badaniach, aby móc włączyć odpowiednie leczenie.

Proponuję udać się do lek.rodzinnego lub operatora w celu zaplanowania ew. dalszych badań diagnostycznych Pani stanu stanu zdrowia! zż