Dlaczego na USG dopochwowym nie widać prawego jajnika, na którym była duża torbiel?

Witam.W listopadzie przeszlam operacje wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika.Torbiele powracaly i wlaczono antykoncepcje.Dlaczego na usg dopochwowym nie widac prawego jajnika na ktorym torbiel byla bardzo duza (9cm) ginekolog 15min szukala i nic. A podczas operscji nie doszlo do wyciecia jajnika. Martwie sie bo jestem mloda i mysle o dzieciach. Z gory dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest powtórzenie badania USG, jeżeli nadal nie będzie widoczny jajnik konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.