Co oznacza wynik USG dopochwowego?
co oznacza badanie usg dopochwowe ,trzon macicy kulisty niejednorodny 69x50mm endometrium niejednorodne grubosci 16mm jajniki obustronnie z pecherzykami zatoka douglasa wolna co to badanie oznacza

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Oznacza że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.