Nawracające bóle brzucha po operacji wyłuszczenia torbieli jajników

Witam.Od operacji tradycyjnej wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika,prawy 8,lewy 6.Bylo to pod konec listopada.a od stycznia zaczely sie problemy,nawrwcajace bole brzucha,nadbrzusza,zoladka,mdlosci,zaparcia,wymioty po jedzeniu lub w nocy zolcia.Mialam wczoraj gastroskopie i jest okey.Na wizycie ginekolog powiedziala ze nie widac prawego jajnika,ze mogl zaplatac sie w jelitach,czy to by wskazywalo na te objawy.?Isc do chirurga i powiedziec o tym.?Prosic o kolonoskopie.?Co mozna zrobic. ?

Witam. Po każdym zabiegu w otrzewnej może powstać zlep jelita powodujący przemijającą (początkowo) niedrożność przewodu pokarmowego. Pani objawy na to wskazują. Konieczna jest wizyta u chirurga, wykonanie badań, USG brzucha i zapewne pasażu jelitowego.

Proponuję udać się do bbb.dobrego chirurga , który po dokładnej diagnostyce podjął by się ew, otwarcia brzucha i "zrobienia w nim porządku" - jeśli będzie taka potrzeba!!! zż