Usunięcie mięśniaka macicy a bolesność

Rok temu przeszłam operację usunięcia mięśniaka. Ostatnio zaczęłam odczuwać lekki dyskomfort w okolicy blizny po jednej stronie ( blizna jak po cesarskim cięciu). Po operacji zimą miałam takie odczucia. Czy może to być spowodowane tym, że robi się zimniej.

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że dolegliwości związane są ze zmianą temperatur lub ocieraniem. Bez oceny stanu miejscowego trudno jest mi to jednak stwierdzić jednoznacznie.